Aile içinde yaşlı bir yakınınız var ise onların fiziksel ve duygusal ihtiyaçlarının karşılanması için eğitim almış profesyonel kişiler tarafından giderilmesini istiyorsanız nitelikli yaşlı bakıcı ile çalışmanız gerekmektedir. Evde yaşlı kişinin bakımı sadece karnının doyurulması, ilaçlarının tam vaktinde verilmesi, temizliğinin yapılması aşamalarından oluşmaz. Bu tür kişiler daha kırılgan, hassas ve güçsüz duruma gelmiş birtakım sağlık sorunları olan anneniz, babanız veya çok yakın bir akrabanız olabilir. İşte bu tür durumların üstesinden gelebilmeniz için size yardımcı olacak profesyonel kişilerin yardımına ihtiyacınız vardır.

Yaşlı bir kimseye bakan kişinin ilk olarak iyi niyetli ve ilgili olması çok önemlidir. Yalnız bu özellikler yaşlı bir insana bakmak için yeterli özellikler değildir. Yaşlı bir insanın ömrünün bundan sonraki kalan bölümlerini depresyona girmeden, çok zayıflama veya şişmanlamadan, hayattan alabileceği kadar tat alarak, ağrılarını en az düzeyde tutarak yaşamasını sağlamak derin bir bilgi ve tecrübe gerektirmektedir. Özellikle olumsuz bir olay karşısında kişilerin donup kalmaları normal bir durumdur. Ama tecrübeli ve profesyonel bir yaşlı bakıcı bu gibi durumlarda nasıl davranılması gerektiğini bilen tecrübeli ve soğukkanlı birisidir. Ayrıca bu tür durumlarda sadece yaşlı kişiye değil size de yardımcı olacaktır. Yaşlı kimsenin kendi yakınlarından sevgi ve ilgi görmesi onları her zaman mutlu eder. Yalnız bu tür durumların profesyonel destek yardımı ile pekiştirilmesi gerekmektedir.

Yaşlı bakıcıları işlerinin ehli ve dinamik insanlar olmalı. Bakacakları veya ilgilenecekleri yaşlı insanlar ile önceden görüştürülmelidir. Yaşlı insan ve bakıcısı için bu süreç oldukça önem taşımaktadır. Belki kişi kendisine sevdiklerinin bakmasını ister ama belli bir aşamadan sonra yaşlı kişilerinde profesyonel kişilerin yardımına ihtiyacı olacaktır. Sevdiğiniz insanların bakımlarını mutlaka bu alanda tecrübe sahibi olan kişilerin ellerine bırakın.

Aydın da yaşlı bakıcı hizmeti verdiğimiz başlıca bölgeler şu şekildedir; Aydın Çankaya yaşlı bakıcısı, Aydın Yaşamkent yaşlı bakıcısı, Aydın Ümitköy yaşlı bakıcısı, Aydın Çayyolu yaşlı bakıcısı, Aydın Esat yaşlı bakıcısı, Aydın Küçükesat yaşlı bakıcısı, Aydın Bağlıca yaşlı bakıcısı, Aydın Koru yaşlı bakıcısı, Aydın Balgat yaşlı bakıcısı, Aydın Çukurambar yaşlı bakıcısı, Aydın Turangüneş yaşlı bakıcısı, Aydın Eryaman yaşlı bakıcısı

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

İletişim

   Email: info@peopledanismanlik.net

   +90 256 612 16 20

   +90 530 572 65 29

   İnönü Bulvarı Cad.

İhsan Sürücü İş Merkezi 38/28

   Kuşadası / AYDIN