Hakkımızda

Sevdiklerimiz için her şeyin en iyisini isteriz. Hastalandıklarında veyahut yaşlandıklarında ise elimizden gelen her şeyin en iyisini.

Biz sizlerle beraber onlar için en iyisini bulmaya ve yaşatmaya çalışıyoruz.
İsteklerinizi, beklentilerinizi ve endişelerinizi biliyor ve içtenlikle paylaşıyoruz.
İletişim becerileri yüksek, kalite ve hasta memnuniyeti odaklı yönetim kadrosu, güven veren, işinde profesyonel sağlık ekipleri ile on binlerce hastaya hizmet sunmanın gururunu yaşıyoruz.

Sevdiklerinizin zor günlerinde, konfor ve huzur içinde tüm sağlık ve bakım hizmetlerini yerine getirirken onların yeniden hayata tutunduklarını görmenin bizler için yaşanacak en büyük mutluluk olduğunu bilmenizi isterim.

Endişeden uzak, yaşama huzur katan bir hizmet almak, hayata güvenle ve sevgiyle devam edebilmek için PEOPLE DANIŞMANLIK VE SAĞLIK HİZMETLERİ A.Ş. ailesi olarak her zaman yanınızdayız.

Tanımadığınız bir kişinin evinize yada özel alanınıza girmesine izin vermenin zor olduğunu biliyoruz.

Bakım verecek personelin (hemşire, bakım destek personeli, fizyoterapist gibi) yetkinliği, duruşu ve uyumu konusunda endişeleriniz olabilir. Güvenirliliğini sorgulayabilirsiniz.

Bunların hepsi sizin aklınıza takılan sorular olabilir. PEOPLE DANIŞMANLIK VE SAĞLIK HİZMETLERİ A.Ş. olarak bugüne kadar hizmet sunduğumuz yüzlerce ailenin çok farklı talepleri, ihtiyaçları ve hastalık süreçleri ile karşılaştık. Bu durumun sizin için yeni bir süreç olduğunun bilincindeyiz.

Bu nedenle tüm sorularınız, kaygılarınız ve endişelerinize vakit ayırıyor ve sizleri evinizde ziyaret ediyoruz.

Sizler, sevdikleriniz için saygı, sevgi ve şefkat duygusu içerisinde hizmet verecek nitelikli, profesyonel bir evde bakım hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız biz size bu konuda yardımcı olabiliriz.

PEOPLE DANIŞMANLIK VE SAĞLIK HİZMETLERİ A.Ş.’ ın  yönetim kadrosu, hizmet koordinasyon ekibi, insan kaynakları ve sağlık çalışanları, bu konuda son derece eğitimli ve konularında yetkin kişilerden oluşmaktadır.

Aynı zamanda; modern tıbbın gerekliliklerini yerine getirirken hasta ve yakınlarının temel değerlerine saygı göstermek, gerçekçi çözümler üretmek ve memnuniyet oluşturmak temel felsefemiz ve yaklaşımımızdır.

PEOPLE DANIŞMANLIK VE SAĞLIK HİZMETLERİ A.Ş. ofisi hizmet taleplerinizi iletebilmeniz, sağlığınızla ilgili tüm soruları danışabilmeniz ve sorularınıza cevap alabilmeniz için 7/24 telefonlarınıza cevap vermektedir. Dilediğiniz zaman bakım ekibimizden tüm hizmetlerimizle ilgili bilgi alabilirsiniz.

Son olarak, evde bakım ve sağlık hizmetleri planlı olarak yürütülen hizmetler olsa da acil talep ve ihtiyaçlarınızda PEOPLE DANIŞMANLIK VE SAĞLIK HİZMETLERİ A.Ş. sizleri yanıtsız bırakmayacaktır. Hastanede, evde ve sevdiklerinizin bulunduğu her yerde profesyonel ekibimiz ile yanınızdayız.

 

 

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

İletişim

   Email: info@peopledanismanlik.net

   +90 256 612 16 20

   +90 530 572 65 29

   İnönü Bulvarı Cad.

İhsan Sürücü İş Merkezi 38/28

   Kuşadası / AYDIN