Gündüzlü ve Yatılı temizlik elemanı, ev elemanı hizmetimiz olan ev işi temizlik elemanı müşteri danışmanımız tarafından, ev işi temizlik elemanıyla yaptığı mülakatlar sonucunda siz değerli ailelerimizin beklentilerine uygun ev elemanı olarak ev işi temizlik elemanı hizmetinde daha öncesinde aile yanında çalışmış ev işi temizlik den sorumlu olmuş, referanslı kişilerden seçerek ve sizlerle karşılıklı görüşme sağlayıp beklentilerinize en uygun ev işi temizlik elemanını size önerecektir.

Ailelerin beklentilerine göre bazen temizlik elemanları gündüzlü haftanın beş günü ya da haftanın altı günü aynı eve gidip aylıklı olarak çalışmaktadır. Haftanın beş günü veya altı günü aynı eve gittiklerinde temizlik elemanları haftanın bir gününü mutlaka büyük temizliğe ayırıp diğer günlerde evin rutin işlerinin yanında banyoların temizliği, evin ütüsü, evin her gün yerlerinin temizliği gibi.

Gerektiğinde yemek yapabilen temizlik elemanları ailenin yemek tarzına uygun olarak evin yemeğini yapmaktadırlar.

Ev işi elemanları ister gündüzlü ister yatılı olarak çalışmış olsunlar tüm ev işi elemanları daha öncesinde aile yanında çalıştıkları için evdeki tüm sorumlulukları alan ve ailenin gelen misafirlerini ağırlama konusunda da tecrübe edinmiş kişilerdir. Ailenin misafirleri eğer çay saatine geliyorsa ev yardımcısı çay yanına yapılabilecek alternatifleri bilirler. Misafir eğer yemeğe geliyor ise ev yardımcısı sıcak yemek ve zeytinyağlı yemekleri yapabilen, masa düzeni ve servisini daha öncesinde tecrübe etmiş kişilerdir.

Aile evinde konfor ve rahatlık istiyorsa mutlaka yatılı eleman çalıştırmalıdır. Evdeki yatılı yardımcı eleman artık aileden biri olmuş ev düzenini öğrenmiş tamamen evin sorumluluğunu almış gerektiğinde çocuklarla da ilgilenen tecrübeli kişilerdir.

Yatılı ev işi elemanları haftanın altı günü yatılı çalışmakta evin yine haftalık büyük temizliğini yapıp diğer günlerde evin düzeninden ve temizliğinden ayrıca evin eksik tüm malzemelerinden sorumlu olurlar.

Ev işi temizlik elemanı arıyorum diyorsanız, tecrübeli ev işi temizlik elemanı siz değerli ailelerimiz için zengin portföyümüzde bulunmaktadır.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

İletişim

   Email: info@peopledanismanlik.net

   +90 256 612 16 20

   +90 530 572 65 29

   İnönü Bulvarı Cad.

İhsan Sürücü İş Merkezi 38/28

   Kuşadası / AYDIN